Nabídka práce ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Volné pracovní místo  Kuchař/ka (ranní PO-PÁ, HPP) – Ústí nad Orlicí, Rieter

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
pravidelné ranní směny od PO – PÁ v čase cca 5:00 – 13:30 hod.
Váš pracovní den začne v kuchyni, kde se budete podílet na výrobě pokrmů v naší centrální kuchyni spolu s ostatními šikovnými kolegy
budete dobroty, které jste uvařili, vydávat zákazníkům ve firemní restauraci
budete spolupracovat při zjišťování nákladů, objednávání surovin, přejímce, skladování a konzervaci zboží
budete se snažit, aby byl v kuchyni pořádek a aby jídla chutnala a vypadala skvěle

Co od Vás očekáváme:
výučního listu z oboru kuchař/ kuchař/číšník, nebo praxe v kuchyni se u nás neobejdete

Co Vám můžeme nabídnout:
celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
obědy za 30 Kč
směny od pondělí do pátku – víkend patří Vám, ne práci
20 dní dovolené + 2 dny volna na relaxaci + 1 den volna k narozeninám
certifikované kurzy Kulinářského umění a prestižní kuchařské soutěže
Multisport karta – zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Rieter CZ s.r.o., Moravská 519, 562 01 Ústí nad Orlicí

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

ARAMARK, s.r.o. - o nás
  • Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj.

  • Ctíme tradice a oceňujeme inovace.

  • Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

  • K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit.

  • Přidejte se!

číst dále

Jsme špičky v oboru

Sázíme na poctivost a inovace

Patříme do velké rodiny

Sledujte nás